AnimalsArtCaption memeComicsFactsFailsFoodFunny picsGaming/PCGIFGirlsGraphsNatureRage comicsSMS/ConversationsSportTips/LifehacksTV & MoviesWOWWTF

Prajem vám príjemné nedeľné popoludnie, drahí návštevníci tejto mŕtvej stránky. Bol som jeden z ďalších desiatok kidov čo si na OG enefku spomínajú dosť mlhavo a väčšinu času prežili ba memehube postovaním Hit or Miss nevtipných obrázkov za ktoré by som sa teraz prepadol pod zem. Popravde, svoj nick si už ani nepamätám a najradšej by som si naňho ani nespomenul... Ale o to nejde. Vždy tu v tejto komunite previšovala pozitivita. Aj keď som postol sranec 4. cenovej vždy sa našiel niekto kto mi napísal konštruktívnu kritiku. Popravde som nikdy nepoznal nikoho z vás osobne a ani ako reálnu osobu. Všetci ste boli ako moja internetová rodinka, aj keď ste boli iba banda memerov rozpŕchnutá po celom česku a slovensku. Chcem vám poďakovať za moje najlepšie strávené internetové obdobie. A ak robíte čo robíte, tak nech sa vám v tom aj naďalej darí. Raz nadíde deň kedy si už viac nebudeme môcť otvoriť túto stránku, a tak dúfam že si túto moju stenu textu niekto prečíta. 
26.9.2021 22:44

Kurrvva mac ! Pamätám si ešte na časy keď si tu pridával úplné voloviny a teraz som zistil po nostalgickej expedícii na tomto artefakte že si bol jeden z mojich najobľúbenejších SK meme účtov. Škoda že IG je, aký je ale s tým sa už nedá nič narobiť. Každodenne si mi zlepšoval náladu tvojím trocha inteligentnéjším humorom kt. často sa týkal slovenskej pop-kultúry. Z veľkou pravdepodobnosťou si toto už neprečítaš ale prajem ti veľa šťastia do života.
26.9.2021 22:30

TOPlist