AnimalsArtCaption memeComicsFactsFailsFoodFunny picsGaming/PCGIFGirlsGraphsNatureRage comicsSMS/ConversationsSportTips/LifehacksTV & MoviesWOWWTF

Môj posledný príspevok...


Môj posledný príspevok...
600NemeckychKorun
600NemeckychKorun Level 58
11.6.2019 17:44
Viac z Facts

Podobné príspevky

Pridať komentár

Všetky komentáre

Já (původně Majkowski, než jsem dostal ban na 3 různé účty) jsem rád, že jsem mohl být zároveň s tebou součástí tehdejší zlaté éry této stránky. Naprosto souhlasím se vším, co jsi řekl. Ale pokud chceš, tak můžeš být součástí nové Reddit komunity, kterou jsem pro nás vytvořil - r/MemePevnost. Tak či tak, přeju ti hodně štěstí v životě a díky za všechny ty kvalitní příspěvky, co jsi tady za ty roky přidal. 
FOXX PRO Level 32 11.6.2019 19:57
Keď tu nie je Admin, aspoň už nedostaneš nový ban :-D
@FOXX je třeba myslet pozitivně :D
@TheCourier vďaka, pôjdem sa tam pozrieť :)
RandomUser HERO Level 20 11.6.2019 19:18
Mno v polke som musel prestať bo sa mi strašne chcelo srať, potom som sa vrátil, uronil pár slžičiek a stlačil Fko. Tvoja tvorba bola super a bude my chýbať. Kreslíš fess pekne a myslím že ak s tým budeš pokračovať niekam ťa to dostane. Zbohom priateľu.
Vďaka, maj sa dobre :)
RandomUser HERO Level 20 pred 5 dňami
i ty bratku
Brutalnyas GURU Level 12 11.6.2019 19:56
Kroslíš pjokne. Mal by si v tom pokračovať ak si nie rozhodnutý.
Inak dzik za tvorbu, boa dicki dobrá. 
Inak s ťebou súhlasím čo si tam napísal.
Veľa štasťia do života. 
Vďaka, rozhodnutý už som. Veľa šťastia aj tebe :)
FOXX PRO Level 32 11.6.2019 20:02
Ďakujeme ti za tvorbu a za účasť na tejto stránke. Do veľkej miery s tebou súhlasím, i keď si myslím, že to, ako sa admin zachoval k nám užívateľom, nebolo celkom fér, aj keď na to mal právo. Mohol nám dať napríklad možnosť ďalej sa podieľať na tvorbe memes - veď tie sú stále súčasťou FB stránky (a myslím, že ich kvalita nie je to, čo kedysi, keď sa používala aj tvorba z tohto webu). Ale ešte raz: Veľká vďaka a úcta k jednému z najúspešnejších užívateľov tohto webu.
Vďaka kamko :) super prezývka btw ;)
FOXX PRO Level 32 12.6.2019 17:53
@600NemeckychKorun ďakujem a veľa šťastia.
Ja (povodne nikto) som celkom usulovne studoval a aj studujem dejiny memehubu. Tvoje prispevky sa podla mna radili medzi najvtipnejsie. Vrela vdaka za mega super content. Budes mi chybat  :sweat:
Ďakujem :) ak sa sem pridajú ešte niektorí OG členovia tak sa ich môžeš popýtať, isto budú vedieť viac ako ja :)
Laino001 GURU Level 6 11.6.2019 22:53
Kurvafix. Ďaľší kráľ tejto stránky skončil. Keby sme zobrali tú hŕstku ľudí čo sem ešte stále chodia tak neviem od kedy tu vlastne sú ale je možné že už som tu jeden z najstarších užívateľov ak nie najstarší keďže som tu od facebookovej stránky MFK - Meme face komixy (myslím ze sa tak volala, nepamätám si už). Áno... viem že tu práve od vtedy niesom lebo vtedy táto stránka ešte nebola. Každopádne poviem ti prvý a posledný krát nazdar na rozlúčku. Ale kurva ja tu ostanem až dokým nebudú servery vypnuté presne tak ako som povedal už dávno v jednom mojom komente. Až do konca...
Vďaka. Oceňujem tvoju loajálnosť a želám veľa šťastia
RandomUser HERO Level 20 13.6.2019 19:09
Tak bratku! Do konca!
@600nemeckychkorun ináč kreslíš perfektne, len tak ďalej  :thumbsup:
Ďakujem :)
dodik GURU Level 37 13.6.2019 21:08
F
Danko Level 10 pred mesiacom
Ako tak čítam tie komenty.. tak samé známe mená.. a ževraj sa už sláva MFK-ky nevráti :D
Áno, sú to známe mená, no už netvoria. Ja a kopa ostatných sem príležitostne chodíme kuknúť ako to tu chodí alebo lepšie povedané chátra... Takže podľa mňa sa naozaj tá zašlá sláva nevráti
Danko Level 10 pred mesiacom
ako sa hovorí , kde je vôla tam je cesta
vďaka za kvalitné príspevky na tejto stránke, je smunté vidieť ako kedysi populárni tvorcovia to tu pomaly opúšťajú.
Veru je, ale nič netrvá večne. Veľa šťastia!
GIBon PRO Level 15 pred 2 týždňami
Chce sa mi plakať
4FUN GURU Level 35 pred 2 týždňami
Si asi jeden z mála ľudí (nickov) kt. sa mi vybavia pri spomienke na to, aké to tu bolo kedysi. Som rád, že som tu mohol byť vtedy s tebou a ostatnými, keď to tu bolo v začiatkoch a na vrchole. :) Tak sa teda maj... aj keď,.. Cesty Páně jsou nevyzpytatelné... verím že ťa ešte niekde zazriem :)
Vďaka, verím v to aj ja a tiež som rád presne ako ty. Tvoja tvorba bola vždy na troška inej úrovni, dúfam že sa tvoj grafický talent niekde uplatní :)
TOPlist