AnimalsArtCaption memeComicsFactsFailsFoodFunny picsGaming/PCGIFGirlsGraphsNatureRage comicsSMS/ConversationsSportTips/LifehacksTV & MoviesWOWWTF

Môj posledný príspevok...


Môj posledný príspevok...
600NemeckychKorun
600NemeckychKorun Level 58
11.6.2019 17:44
Viac z Facts

Podobné príspevky

Pridať komentár

Všetky komentáre

TheCourier GURU Level 16 11.6.2019 19:17
Já (původně Majkowski, než jsem dostal ban na 3 různé účty) jsem rád, že jsem mohl být zároveň s tebou součástí tehdejší zlaté éry této stránky. Naprosto souhlasím se vším, co jsi řekl. Ale pokud chceš, tak můžeš být součástí nové Reddit komunity, kterou jsem pro nás vytvořil - r/MemePevnost. Tak či tak, přeju ti hodně štěstí v životě a díky za všechny ty kvalitní příspěvky, co jsi tady za ty roky přidal. 
FOXX PRO Level 32 11.6.2019 19:57
Keď tu nie je Admin, aspoň už nedostaneš nový ban :-D
TheCourier GURU Level 16 11.6.2019 20:21
@FOXX je třeba myslet pozitivně :D
@TheCourier vďaka, pôjdem sa tam pozrieť :)
admin ADMIN PRO Level 242 16.10.2019 07:04
Niesom si tym moc isty :D
RandomUser HERO Level 21 11.6.2019 19:18
Mno v polke som musel prestať bo sa mi strašne chcelo srať, potom som sa vrátil, uronil pár slžičiek a stlačil Fko. Tvoja tvorba bola super a bude my chýbať. Kreslíš fess pekne a myslím že ak s tým budeš pokračovať niekam ťa to dostane. Zbohom priateľu.
Vďaka, maj sa dobre :)
RandomUser HERO Level 21 16.7.2019 20:44
i ty bratku
Brutalnyas GURU Level 12 11.6.2019 19:56
Kroslíš pjokne. Mal by si v tom pokračovať ak si nie rozhodnutý.
Inak dzik za tvorbu, boa dicki dobrá. 
Inak s ťebou súhlasím čo si tam napísal.
Veľa štasťia do života. 
Vďaka, rozhodnutý už som. Veľa šťastia aj tebe :)
FOXX PRO Level 32 11.6.2019 20:02
Ďakujeme ti za tvorbu a za účasť na tejto stránke. Do veľkej miery s tebou súhlasím, i keď si myslím, že to, ako sa admin zachoval k nám užívateľom, nebolo celkom fér, aj keď na to mal právo. Mohol nám dať napríklad možnosť ďalej sa podieľať na tvorbe memes - veď tie sú stále súčasťou FB stránky (a myslím, že ich kvalita nie je to, čo kedysi, keď sa používala aj tvorba z tohto webu). Ale ešte raz: Veľká vďaka a úcta k jednému z najúspešnejších užívateľov tohto webu.
Vďaka kamko :) super prezývka btw ;)
FOXX PRO Level 32 12.6.2019 17:53
@600NemeckychKorun ďakujem a veľa šťastia.
Ja (povodne nikto) som celkom usulovne studoval a aj studujem dejiny memehubu. Tvoje prispevky sa podla mna radili medzi najvtipnejsie. Vrela vdaka za mega super content. Budes mi chybat  :sweat:
Ďakujem :) ak sa sem pridajú ešte niektorí OG členovia tak sa ich môžeš popýtať, isto budú vedieť viac ako ja :)
Mikiy PRO Level 92 2.8.2019 23:37
Ak píšeš knihu, tak ma kľudne kontaktuj, rád poskytnem zákulisné informácie :D
Laino001 GURU Level 6 11.6.2019 22:53
Kurvafix. Ďaľší kráľ tejto stránky skončil. Keby sme zobrali tú hŕstku ľudí čo sem ešte stále chodia tak neviem od kedy tu vlastne sú ale je možné že už som tu jeden z najstarších užívateľov ak nie najstarší keďže som tu od facebookovej stránky MFK - Meme face komixy (myslím ze sa tak volala, nepamätám si už). Áno... viem že tu práve od vtedy niesom lebo vtedy táto stránka ešte nebola. Každopádne poviem ti prvý a posledný krát nazdar na rozlúčku. Ale kurva ja tu ostanem až dokým nebudú servery vypnuté presne tak ako som povedal už dávno v jednom mojom komente. Až do konca...
Vďaka. Oceňujem tvoju loajálnosť a želám veľa šťastia
RandomUser HERO Level 21 13.6.2019 19:09
Tak bratku! Do konca!
@600nemeckychkorun ináč kreslíš perfektne, len tak ďalej  :thumbsup:
Ďakujem :)
dodik GURU Level 37 13.6.2019 21:08
F
Ako tak čítam tie komenty.. tak samé známe mená.. a ževraj sa už sláva MFK-ky nevráti :D
Áno, sú to známe mená, no už netvoria. Ja a kopa ostatných sem príležitostne chodíme kuknúť ako to tu chodí alebo lepšie povedané chátra... Takže podľa mňa sa naozaj tá zašlá sláva nevráti
ako sa hovorí , kde je vôla tam je cesta
vďaka za kvalitné príspevky na tejto stránke, je smunté vidieť ako kedysi populárni tvorcovia to tu pomaly opúšťajú.
Veru je, ale nič netrvá večne. Veľa šťastia!
GIBon PRO Level 15 1.7.2019 16:09
Chce sa mi plakať
4FUN GURU Level 35 4.7.2019 22:45
Si asi jeden z mála ľudí (nickov) kt. sa mi vybavia pri spomienke na to, aké to tu bolo kedysi. Som rád, že som tu mohol byť vtedy s tebou a ostatnými, keď to tu bolo v začiatkoch a na vrchole. :) Tak sa teda maj... aj keď,.. Cesty Páně jsou nevyzpytatelné... verím že ťa ešte niekde zazriem :)
Vďaka, verím v to aj ja a tiež som rád presne ako ty. Tvoja tvorba bola vždy na troška inej úrovni, dúfam že sa tvoj grafický talent niekde uplatní :)
Mikiy PRO Level 92 2.8.2019 23:43
Riadne Deja Vu bolo teraz :D Ale súhlasím s tebou a obdivujem tvoje výsledky na tejto stránke... Vďaka za tvorbu a veľa šťastia do budúcna :)
Mikiy PRO Level 92 7.8.2019 16:51
Nápodobne :) nech sa ti v živote darí, rovnako ako všetkým ostatným členom tejto super komunity. Ja som tu spoznal kopu super ľudí, s ktorými som doteraz v kontakte a som rád, že som mohol byť tohoto tu súčasťou :)
Moje meno je Lilian N.Je to veľmi radostný deň môjho života, pretože mi pomohla Dr.saguru tým, že mi pomohla získať späť môjho bývalého manžela pomocou kúzla a mágie. Bol som ženatý 6 rokov a bolo to také hrozné, pretože môj manžel ma naozaj podvádzal a hľadal rozvod, ale keď som na internete narazil na e-mailovú adresu Dr.saguru na internete, ako pomohol toľkým ľuďom získať ich späť späť a pomôcť opraviť vzťah. a prinútiť ľudí, aby boli šťastní vo svojom vzťahu. Vysvetlil som mu svoju situáciu a potom som hľadal jeho pomoc, ale k môjmu najväčšiemu prekvapeniu mi povedal, že mi pomôže s mojím prípadom a teraz oslavujem, pretože môj manžel sa zmenil úplne navždy. Vždy chce byť pri mne a bez môjho prítomnosti nemôže robiť nič iné. Naozaj si užívam svoje manželstvo, aká veľká oslava. Budem naďalej svedčiť na internete, pretože Dr.saguru je naozajstný kúzelník. POTREBUJETE POTREBOVAŤ POTREBOVAŤ KONTAKTOVÝ LEKÁR SAGURU VIA EMAIL: [email protected] alebo WhatsApp +2349037545183 Je to jediná odpoveď na váš problém a spôsobí, že sa budete cítiť šťastní vo svojom vzťahu.1 LOVE SPELL2 VYHRAŤ SPÄŤ3 OVOCIE ŽENY4 PROPAGÁCIA SPELL5 OCHRANA KARIÉRY6 OBCHODNÉ OBCHODOVANIE7 KRAJINA DOBRÉHO PRÁCE8 Kúzla LOTÉRIE a KURTOVÝCH PRÍPADOV.
admin ADMIN PRO Level 242 16.10.2019 07:08
Admin uz nie je Admin, ten avatar nejakeho psa pri mene ktory bol symbolom kvalitneho obsahu je v sucastnosti firma/komunita co kupuje zaujimave projekty.  Projekt v sucastnosti admin ani nevidi a sice nepoznam jeho nazor - myslim si ze sem radsej nechodi lebo by zaplakal.
PS: ani ja niesom admin ale skutocneho admina (skutocne meno pozna len naozaj hrstka vyvolenych) poznam osobne, viac krat sme sa stretli a bol sen vytvorit emefka (nie memehub) avsak nie vsetko ide podla predstav a v case ked to cele zacalo ist do sraciek padlo rozhodnutie predaja. 
Koniec hlasenia - posledny nech zhasne 
FOXX PRO Level 32 18.10.2019 20:58
Škoda
FOXX PRO Level 32 18.10.2019 21:00
Ešte jedna (možno) debilná otázka: celý projekt Emefka bol odkúpený? Ak áno, kto sa stará o tvorbu memes? Lebo na fb sú také trápne veci, že som musel dať unfollow
admin ADMIN PRO Level 242 23.10.2019 14:58
Admin by urcite velmi rad podakoval vsetkym co sa podielali na tvorbe obsahu pripadne ho podporovali - uz je jedno akym sposobom
HUNTER33 GURU Level 39 4.11.2019 20:27
Bolo mi cťou tvoriť obsah  na tejto stránke pri jej začiatkoch až do vzniku memehubu kedy som aj ja skončil s tvorbou.  Zlatá éra už je dávno za nami a som veľmi rád že som bol súčasťou tejto komunity, ktorá vytvárala nádhernú formu humoru. Taktiež som bol jeden z najvýznamnejších prispievateľov aj keď som sa po čase prepadol (15. miesto) a verím, že moja tvorba vyčarovala  nie raz úsmev na tvári alebo záchvat smiechu a zároveň mi je ľúto ako to skončilo . Nakoniec prajem všetkým aby sa im darilo, ale najmä tebe @600NemeckychKorun, pretože si to pekne zhrnul vo svojom záverečnom príspevku. 
Hello, I wanted to quickly inform my lover is out there, that going through an unfortunate relation, I thought that the online magic did not work until I came into contact with Dr. Lomi, who did a spell for me and my lover came back to me it was then I know that spiritual control of the physical, Dr. Lomi is the best magic wheel to help you priviest back your lover, help you with any divorce problem is the best thing you can contact him on email; [email protected] or type over a line or WhatsApp number +2349034287285 can help solve any problem.
Pri niekoľkých príležitostiach sa Kenny vyhráža, že sa so mnou rozíde, ak sa ho odvážim opýtať na jeho vzťah s inými dievčatami, bola som úplne zničená a zmätená, kým mi môj starý priateľ nepovedal o kúzelníkovi na internete, doktorovi Ilekhojiemu, ktorí pomáhajú ľuďom s ich vzťah a manželský problém mocnosťami lásky Kúzla, Najprv som pochyboval, či taká vec niekedy existuje, ale rozhodol som sa to skúsiť. Keď ho kontaktujem, povedal mi o tom, ako sa to robí a zaistil, že som so všetkým v poriadku. procesy a uistil ma o mojej túžbe. Wiithin 28 hodín Kenny mi zavolal a začal sa ospravedlňovať, že sa zobudil a premýšľal o všetkom, čo mi urobil. Bol som veľmi šokovaný, pretože Kenny nie je vždy ten typ, ktorý by ho čokoľvek ľutoval, ale odvtedy sa stal milujúcim a starostlivým. Ak potrebujete podobnú pomoc, tu je jeho kontakt .. Volať/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259
Pri niekoľkých príležitostiach sa Kenny vyhráža, že sa so mnou rozíde, ak sa ho odvážim opýtať na jeho vzťah s inými dievčatami, bola som úplne zničená a zmätená, kým mi môj starý priateľ nepovedal o kúzelníkovi na internete, doktorovi Ilekhojiemu, ktorí pomáhajú ľuďom s ich vzťah a manželský problém mocnosťami lásky Kúzla, Najprv som pochyboval, či taká vec niekedy existuje, ale rozhodol som sa to skúsiť. Keď ho kontaktujem, povedal mi o tom, ako sa to robí a zaistil, že som so všetkým v poriadku. procesy a uistil ma o mojej túžbe. Wiithin 28 hodín Kenny mi zavolal a začal sa ospravedlňovať, že sa zobudil a premýšľal o všetkom, čo mi urobil. Bol som veľmi šokovaný, pretože Kenny nie je vždy ten typ, ktorý by ho čokoľvek ľutoval, ale odvtedy sa stal milujúcim a starostlivým. Ak potrebujete podobnú pomoc, tu je jeho kontakt .. Volať/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259
TOPlist