AnimalsArtCaption memeComicsFactsFailsFoodFunny picsGaming/PCGIFGirlsGraphsNatureRage comicsSMS/ConversationsSportTips/LifehacksTV & MoviesWOWWTF

Podporte násSamotná tvorba stránky emefka.sk vznikla z iniciatívy vytvoriť komplexný zábavný portál prioritne združujúci zábavné komunitné FB stránky MFK, TPK a ZV s cieľom vytvoriť nový rozmer zábavy na poli slovenského a českého webu. Realizácia tohto projektu bola náročná či už po časovej alebo finančnej stránke a celý web vznikol bez akýchkoľvek sponzorov, príspevkov alebo iných externých finančných zdrojov, čiste len z finančných zdrojov administrátora a vlastníka domény.

Za týždne intenzívnych prác sa na webe urobilo veľmi veľké množstvo práce v snahe vytvoriť a poskytnúť užívateľom oázu zábavy, miesto, kde sa budú radi denne vracať a spolu rozširovať komunitu, ktorá sa pestuje od čias založenia stránky MFK. Určite je našim cieľom tento web neustále zdokonaľovať ako po funkčnej tak aj dizajnovej stránke a poskytovať vždy užívateľom niečo fresh odrážajúc sa od ich potrieb a nápadov. To však bude vyžadovať ďalšie obrovské či už časové alebo finančné zdroje, administráciu nevynímajúc.

Ak sa vám teda táto stránka páči a chcete, aby tento projekt nezomrel a ďalej sa vyvíjal, rozširoval komunitu a stal sa číslom jeden v SK a CZ slovenskom webe v kategórií zábava, prosím podporte nás zaslaním ľubovoľného príspevku. Či to bude 20 centov, 2,10 alebo 100 Euro, budeme obrovsky vďační za každú vašu pomoc.

Číslo účtu: 3146957001/5600

Ďakujeme!
TOPlist